Toyota teatas, et liitub 2017 aastal taas WRC sarjaga.

.

Toyota Yaris WRC

Toyota on ametlikult kinnitanud, et naaseb autoralli MM-sarja 2017 ning nende võistlusautoks saab olema Yaris WRC. Toyota osales viimati MM-sarjas aastal 1999, kui Toyota Castrol Team tuli ka meeskondlikus arvestuses võitjaks.

Yaris WRC ralliauto on valmis ehitanud ning läbinud ka esialgsed testid Euroopa asfalti- ja kruusateedel. Toyota masinat töötavad välja Stephane Sarrazin ning soomlane Sebastian Lindholm. Esimese liikmena on valitud Toyota noore sõitja arengukavva prantslane Eric Camilli, kes tegi kaasa ka tänavuse Monte-Carlo Rally WRC 2 arvestuses keerates Ford Fiesta R5 rooli.

Programmi juhib Toyota Motorsport (TMG)

 

 

Toyota Yaris WRC

Facebook

Auto uudised

 • Linnahalli juures kogunesid Jaapani sport- ja hobiautod
  Eesti autoentusiastide seas levib ütlus, et eraldi „sakslaste“ kogunemisi pole vaja korraldada – need kogunevad niikuinii pärast tööpäeva lõppu ostukeskuste parklates. Küll aga toimus täna vaid „jaapanlastele“ mõeldud kohvihommik, kus osales sadakond hobiautot, millest mõnda mudelit võib Eestis ühe käe sõrmedel kokku lugeda, kirjutab Accelerista.com.
 • Joonistatud või vale numbrimärgiga sõitmine kui kodaniku põhiõigus!?
  Kirjutasime hiljuti ühest juhuslikust märkamisest liikluses: Tesla kandis registri andmetel hoopiski vana Volvo numbrimärke. Ühismeedias tõusis kära, loo autorit nimetati nuhiks ja privaatsuse rikkujaks. Accelerista.com uuris PPA-st, kas vale numbrimärgiga sõitmine ongi kodaniku põhiõigus ja kas tavainimene võib üldse sõidukile taustakontrolli teha?
 • New Hampshire legaliseeris lendavad autod
  Ameerika Ühendriikide osariik New Hampshire on otsustanud näidata teed tulevikku ning legaliseerida lendavad autod. Päris vabu käsi selliste haruldaste masinate omanikele siiski ei anta, kirjutab Accelerista.com.
 • Tallinnas avatakse Ferrari esindussalong
  Ferrari esindaja ning Soome suurim luksusautomüüja Luxury Collection avab augustis Tallinnas Ferrari ja teiste superautode esindussalongi.
 • Uus äpp Caroom aitab hinnata auto kahjustusi ilma esindusse sõitmata
  Mobiilirakendus Caroom võimaldab autoomanikul hinnata sõiduki kahjustusi avarii järel digitaalselt, ilma remonditöökotta sõitmata.