Räpinas algavad talikrossi Eesti meistri- ja karikavõistlused

.

Foto: motorsport.ee

Eeloleval laupäeval, 31. jaanuaril sõidetakse Räpina külje all asuval Linte krossirajal talvise motokrossi Eesti meistri- ja karikavõistluste avaetapp, kus võistlustulle läheb üle 10 masinaklassi.

Kui valdavat osa Eesti krossiradasid kimbutab lumepuudus ja pehme pinnas, mis ei lase võistluseid läbi viia ning mõni nendest on juba ka edasi lükatud, siis Linte rada on võistluse organisaatori Avo Lusbo sõnul ideaalses korras ja ootab võistlejaid.

Tänavu selgitatakse Eesti meistrid klassides 50cc, 65cc, 85cc, MX Open, Mini MX ja külgvankrid ning karikavõitjad klassides MX V, MX Open B, MX Open C, Mini MX Hobi ja külgvankrid Hobi. Open klassidesse jaotumine käib eelmise aasta TOP200 tabeli järgi ning toonase TOP200 MX A klassi sõitjad osalevad klassis MX Open.

Treening- ja kvalifikatsioonisõidud algavad Räpinas kell 8.45 ning esimene start antakse 11:30, kui rajale lähevad 65cc ja 85cc klasside sõitjad.

Pilet võistlusele maksab 3 eurot ja allameetrimeestele on võidukihutamistele kaasaelamine tasuta.

Võistluse juhendi ja lisainfo leiab veebilehelt www.msport.ee.

Allikas: Motorsport.ee
Artikkel: Räpinas algavad talikrossi Eesti meistri- ja karikavõistlused

Facebook

Auto uudised

 • Kolmanda generatsiooni BMW X6: hetki toiduahela tipust
  Maarja Vau sõitis kolmanda generatsiooni BMW X6 kupeemaasturiga, kõikide sarnaste autode eeskäijaga. Kes tunneb, et tal on täpselt puudu nooblilt muljast sõiduvahendist, võib uue BMW X6 nimekirja lülitada küll.
 • Soome teadlased: noobelauto roolis istub ilmselt mölakas. PPA kommenteerib
  Helsingi ülikooli teadlased küsitlesid paari tuhandet autoomanikku ja uurisid isiksuseomaduste seoseid auto hinna ja margi ja juhi käitumismustritega liikluses. Lühijäreldus: noobelauto roolis istub tõenäoliselt mölakas. PPA juhtivkorrakaitseinspektor Sirle Loigo ütleb, et päris kindlasti ei saa autojuhte üksnes automargi järgi lahterdada.
 • Ford Mustang Mach-E debüteeris Londonis, aga diilerid põtkivad
  Ford Mustang Mach-E debüteeris 13. veebruaril Londonis ja Go Electric! festivali raames saavad kõik huvilised 21. veebruarini sellega tutvuda, maamärgiks on ajalooline Marble Arch*. Huviliste hordid ei kõiguta aga diilereid, kes tujutult kinganinasid põrnitsevad ja põtkivad ega taha Mach-E-d salongi lasta.
 • Võtke kogu mu raha! Linnuke siristab, et Peugeot e-Legend jõuab tootmisse
  2018. aasta Pariisi autonäitusel esitles Peugeot ulmelist e-Legend Concept´i, tänukummardust tulevikust omaaegsele 504 Coupé’le. 2020. aasta küünlakuul on õhus õrnu vihjeid, et see iludus võib saada tõeluseks.
 • Volkswageni autouudised ajavad tänavu üle ääre: ootame e-d, leiname Amarok’i
  Volkswageni Baltikumi maaletooja tegi Noblessneri kvartalis ajakirjanikele ülevaate 2019. aasta müügitulemustest ning näitas kahte olulist uudismudelit: Golf VIII ja T 6.1. Alanud aastalt loodab Moller Baltic Import veelgi paremat tulemust, sest müügile jõuab mitu uut autot, sealhulgas I.D 3 elektriauto, millele ennustatakse suurt müügiedu.